Nawigacja TomTom Start 60 – 6 cali dla każdego

Nawigacja TomTom Start 60 – 6 cali dla każdego

Nawigacja gps TomTom Start 60 bo o niej mowa  jest godną uwagi  głównie dzięki ogromnemu ekranowi. Jego rozmiar to 6 cali o rozdzielczości 800 x 480, jest to największe urządzenie nawigacyjne jakie do tej pory testowaliśmy.

 

 

Duży ekran na pewno sprawia, że łatwiej jest nawigować i obsługiwać się taką nawigacją podczas podróży niż większością smartfonów. Start 60 jest bardzo szeroki, jego rozmiar to 165mm szerokości.

 

Nawigacja jest to bardzo lekka i cienka ze zintegrowanym systemem mocowania (jak to przy każdym TomTomie), dzięki któremu przymocujemy urządzenie bezpiecznie do przedniej szyby. Gdy urządzenia nie używamy, uchwyt można złożyć z tyłu nawigacji.

 

TomTom Start 60 jest nawigacją pozbawioną wszystkich „bajerów” takich jak zintegrowana karta SIM i modem GPRS, brak ostrzeżenia o ruchu drogowym poprzez połączenie z aplikacją internetową TomTom HD Traffic. Co prawda istnieje możliwość, dokupienia odbiornika TMC (odbiornik komunikatów drogowych), ale niestety nie są one łatwo dostępne.

 

Na drodze,nawigacja TomTom Start 60 działała nienagannie. Testowaliśmy to urządzenie podczas jazdy po Polsce przez kilka tygodni. Jak chodzi o dokładność map to jest Ona bardzo dobra. Instrukcje głosowe zawsze były na czas, głośnik jest wyraźny na tyle, że nawet przy włączonym radiu (oczywiście na umiarkowanym poziomie głośności) wszystkie polecenia były wyraźne. Osobiście polecam tą nawigację wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość wykonania a zarazem niezawodność urządzenia i potrzebują trochę większej nawigacji niż przeciętna.