Ile kosztuje Xbox One?

Zastosowanie najnowszej generacji w odsłonie konsoli Xbox One jest na podziw, bardzo dopracowana. Minęło 6 lat od momentu, kiedy pojawiła się następna część Xbox One, od tej poprzedniej Xbox 360.  Ile faktycznie kosztuję Xbox One i ile się płaci za poszczególny podzespół sprzętu. Na pewno trzeba przyznać, że Microsoft chciał wypaść znakomicie na rynku światowym, aby konkurować z firmą Sony z konsolą PlayStation 4, co można stwierdzić, że im się udało.

xone2

Jest wielu zwolenników Xbox One z bardzo prostej przyczyny. Dzięki użyciu Xbox-Live możemy się połączyć z wieloma graczami na całym świecie, tylko jednym wymogiem jest płacenie odpowiedniego abonamentu, co łącznie może kosztować nas w ciągu roku parę dobrych stówek. Przykładowo procesor i układ graficzny wyceniono na kwotę około 350 złotych, czy Kinect rzędu 140 złotych. Zastosowano pamięci DDR3 za 120 złotych. Zasilacz zewnętrzny kosztuję około 90 złotych, także zestaw słuchawkowy gdzieś koło 40 złotych. Oczywiście kontrolery są w cenie różnorodne, czy chcemy bezprzewodowe, czy też normalnie podłączone kablem, zakładając od 50 – 130 złotych. Złożenie całego sprzętu, także kosztuję około 40 złotych. Bądź co bądź są ukryte jeszcze inne wydatki. Łącznie zapłacimy za konsole nową od 1500 – 2000 złotych. Czy warto wydać tyle pieniędzy za taki sprzęt? Raczej tak, ponieważ widnieje w nim najnowsza technologia, która zadowoli wymagających graczy. Gier ciągle przybywa, gdzie wówczas są coraz bardziej dopracowane, niżeli w poprzedniej wersji konsoli. Najlepiej się przekonać samemu i po prostu kupić maszynę.

Gry dla dzieci na Xbox One

Z racji tego, że nasze dzieci chciałaby w jakiś sposób spędzać czas wolny, wymyślono przez firmę Microsoft, konsole Xbox One. Jako rodzice często chcielibyśmy pozałatwiać, jakieś ważne sprawy domowe, podczas obecności naszych pupilków. Dobrze jest zainwestować trochę pieniędzy na Xbox One, która na pewno nas odciąży od dzieci. Producenci zadbali o nas samych, ponieważ powstają gry edukacyjne, w sam raz dla naszych pociech. Liczba gier cały czas wzrasta w szybkim tempie.

xone3

Dzieci na pewno pokochają konsolę z jednej prostej przyczyny, gdyż dzieciom podobają się różnorodne kolory, które wyświetlają się choćby w bajkach. Tutaj nasze pociechy będą mogły samoistnie tym sterować, nawet ruchem oraz głosem. Jedna z najbardziej popularnych gier jest Lego: Marvel Super Heroes, gdzie widnieją tam najsłynniejsi bohaterowie dystrybucji Marvel. Disney Infinity 2.0 robi też niewiarygodne wrażenie. Raymon Legends PL to następna radosna i kolorowa platforma o przygodach tytułowego bohatera z bajki. Sama Zumba World Party da dzieciom możliwość rozwoju, pod kątem sportu. Nie muszą trzymać żadnego kontrolera, ponieważ kinect jest w stanie wychwycić każdy ruch danej osoby, co w efekcie widać na obrazie naszego telewizora. Nowo postają następne gry, które robią się coraz bardziej popularne. Ceny są może dość wysokie za gry, ale na pewno warto. Dzieci będą bardzo zadowolone i czasem zbyt zmęczone grając w gry, żeby móc nam przeszkodzić w domowych sprawach.