Klawiatury dla graczy – na co zwrócić uwagę?

W momencie powstania pierwszych komputerów, nie było mowy by służyły one również do innych celów niż tylko obliczane czy też przechowywanie informacji. Dziś komputery tak samo przydatne są jako sprzęt do grania jak i ważne ułatwienie pracy biurowej.

Jaką myszkę i klawiaturę firmy 4Atech warto kupić?

Pytanie będące tytułem artykułu jest rzecz jasna czysto hipotetyczne. Nikt nie odpowie nam na pytanie którą z myszek warto wybrać, dopóki nie określimy do czego będzie ona wykorzystywana. Na szczęście istnieją modele, które sprawdzą się tak samo dobrze w przypadku każdego sprzętu, o czym zamierzamy właśnie napisać.

Klawiatura A4tech Xgame

Pomimo, iż jak sama nazwa wskazuje, jest to sprzęt przede wszystkim zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie komputerowe rozrywki, o tyle z powodzeniem mogą korzystać z niej także inni użytkownicy komputerów. Klawiatura ta, jest w pełni uniwersalna przede wszystkim dlatego, że nie została ona pozbawiona klawiatury numerycznej, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych urządzeń tego rodzaju. Sprzęt posiada opcję samodzielnego wyboru trybu jej działania oraz możliwość ustawienia funkcji dla siedmiu dodatkowych klawiszy znajdujących się na klawiaturze. Sam sprzęt jest wykonamy bardzo solidnie z dbałością o wszelkie detale.

a4tech-mysz-klaw5

Klawiatura jest wodoodporna co sprawia, że nie straszne są nam już zalania herbatą czy też innym napojem. Skoro umówiliśmy już wszystkie zalety technicznego tego urządzenia, grzechem byłoby nie wspomnieć również o jej niezwykle ciekawym wglądzie oraz interesującej, czarno- czerwonej kolorystyce. Warto także dodać, i jest to sprzęt bardzo dobrej jakości, za niską cenę na którą stać każdego.

Myszka XGame V- Track F3

Ten model myszki, podobnie jak wiele innych sprzętów komputerowych tej firmy, została zaprojektowana przede wszystkim dla graczy. Z powodzeniem jednak można wykorzystywać ją również na co dzień. Myszka została wzmocniona o dodatkową wiązkę świetlną, dzięki której możliwe jest posługiwanie się nią nie tylko na stole czy te biurku. Ta niezwykle czuła myszka, z powodzeniem daje się prowadzić bez zacinania również na stolikach wykonanych ze szkła, a także po wszelkich powierzchniach miękkich a nawet puchowych.

a4tech-mysz-klaw6

W zależności od naszych potrzeb, samodzielnie możemy zmienić czułość myszki bez konieczności instalowania w tym celu dodatkowego oprogramowania. Maksymalna prędkość działania myszki to 1ms co jest naprawdę godnym podziwu wynikiem.. Model ten, raczej nie przypadnie do gustu wielbicielom podświetlanych gadżetów. To model prosty bez niepotrzebnych bajerów.

Posiadacie myszki lub klawiatury A4Tech? Jeśli tak, napiszcie dlaczego warto w nie zainwestować!