Myszki i klawiatury A4tech serii Bloody

Segment myszek dla graczy w przedziale do 100 zł jest bardzo szeroki i trudno się w nim wyróżnić. A4tech wyszedł jednak na przeciw wszystkim i stworzył całą serię tanich myszek  do komputera , która wyróżnia się zastosowaniem świetnych nowoczesnych technologii.

Zestaw A4tech Bloody Q2100 myszka V9C

Myszka do gier Bloody V9C to mysz optyczna, która z wyglądu nie różni się od myszy A4tech Bloody Blazing A9. Ma podświetlaną dolną część z centralnie umieszczonym logiem A4tech Bloody, a jej przyciski zostały pokryte specjalną gumą, dzięki czemu nasza reakcja jest bardziej pewna. Między przyciskami myszki z zestawu A4tech Q2100 umieszczona została podświetlana rolka, której kolor zmienia się w zależności od ustawień myszki. Rolka jest dwukierunkowa i posiada dodatkowy przycisk. Łącznie do dyspozycji użytkownika mamy aż 8 przycisków.

Pod rolką zanjdują się 3 przycisk do zmiany trybów strzelania. Właśnie po naciśnięciu tych przycisków zmienia się kolor podświetlania kółka myszki. Do wyboru mamy tryb pojedyńczego strzału, który sygnalizowany jest kolorem czerwonym i jest ustawiony jako domyślny. Kolejny tryb strzelania uruchamiamy po naciśnięciu środkowego klawisza „N”. Ta opcja jest w pełni programowalna i możemy ustawić dowolną ilość strzałów, a po aktywowaniu rolka podświetli się na kolor zielony. Kolejnym trybem strzelania jest triple shot. W tym trybie nasza postać w grze wystrzeli 3 krotnie, a rolka zostanie podświetlona kolorem żółtym. Powyższe klawisze są wykorzystywane przy zmianie innych opcji takich jak chociażby zmiana rozdzielczości czy profilu. Po przytrzymaniu klawisza 1 rolka zaczyna migać i za pomocą pokrętła mamy możliwość zmiany rozdzielczości albo przy użyciu dwóch przycisków umieszczonych na boku myszy możemy przełączać ustawione przez nas profile.

a4tech-mysz-klaw2

Kolejną zaletą myszki A4tech V9C są metalowe ślizgacze znane z serii Bloody. Są to wysokiej jakości metalowe ślizgacze cechujące się wysoką odpornością na ścieranie. Wiele myszek z podobnego pułapu cenowego ma zwykłe ślizgacze z tworzyw sztucznych, które są znacznie mniej odporne i szybko się zużywają, a mysz staje się bezużyteczna. Ślizgacze w myszce V9C są takie sam jak w Blazing A9 więc nie będzie też problemu, aby po jakimś czasie je dokupić.

Ponadto mysz posiada bardzo wytrzymałe przełączniki, które wytrzymują znacznie większą ilość kliknięć niż ma to miejsce w myszkach konkurencyjnych. Jak zapewnia producent Omronowe przełączniki wytrzymują ponad 20 milionów kliknięć. Co więcej mysz posiada pleciony przewód, który jest znacznie bardziej odporny na przetarcia niż standardowy syntetyczny kabel.

Zestaw A4tech Bloody Q2100 V9C myszka parametry.

Mysz A4tech Bloody V9C posiada zaawansowany sensor optyczny, który pracuje z rozdzielczością do 3200 DPI. Rozdzielczość jest regulowana, a użytkownik ma do dyspozycji 4 poziomy czułości 800/1600/2400 oraz maksymalną wartość 3200 DPI. Kupując mysz zawsze warto zwrócić uwagę na to jak ustawione są rozdzielczości. Często w myszkach o dużych wartościach czułości mamy do dyspozycji zbyt mało ustawień i nie możemy korzystać z myszki w niektórych zakresach. W myszce z zestawu Bloody Q2100 odstęp między ustawieniamy wynosi 800 DPI i wydaje się być dobrany optymalnie do urządzenia.

a4tech-mysz-klaw3

Kolejną ważną cechą myszki V9C jest jej bardzo szybki czas reakcji wynoszący jedynie 1ms. Tak szybki czas reakcji w połączeniu z częstoliwością pracy 1000 HZ pozwala reagować na zdarzenia błyskawicznie i bez opóźnień. Dzięki doświadczeniu firmy A4tech udało się stworzyć ultraszybką serię myszek, co pozwoli Ci reagować szybciej niż gracze korzystający z innych modeli.

Zestaw A4tech Bloody Q2100 klawiatura B210

Agresywny wygląd klawiatury B210 z pewnością spodoba się wielu graczom. Na górze w centralnej części umieszczone zostało logo serii Bloody, ścianane krawędzie przyciągają wzrok przez co bryła klawiatury nabiera niepowtarzalnego wyglądu. Po bokach klawiatury znajdują się podświetlane ozdobienia, które sprawiają, że kształt klawiatury jest jeszcze bardziej dynamiczny. Klawiatura z zestawu Q2100 posiada 7 dodatkowych multimedialnych klawiszy funkcyjnych, które są uruchamiane, podobnie jak w laptopach, kombinacją klawiszy FN + klawisze od F1 do F7.