Jak wybrać laptopa?

Sporo osób ma problem z wyborem laptopa. Wpisują wtedy do wyszukiwarki hasło „jak wybrać laptopa?” i zazwyczaj otrzymują tak wiele odpowiedzi, że nadal są w kropce. Wybór laptopa nie będzie trudny jeśli ustalimy dla kogo ma on być i jak wiele pieniędzy możemy wydać. Im więcej mamy pieniędzy tym lepiej – wybór się zawężą i wybierzemy dokładnie to, co nas interesuje.

Jak wybrać laptopa?

Laptop dla dziecka

Jeśli szukamy laptopa dla dziecka, to w zasadzie nie musimy wydawać na niego za wiele pieniędzy. Dobrym wyborem będzie Sony Vaio, który jest dostępny w sprzedaży już za około 1400 złotych. Dziecko na pewno nie jest wymagające, więc nie potrzebuje mocnego procesora i wydajnej karty graficznej. Do gier dydaktycznych czy nauki taki model będzie zdecydowanie najlepszy. Jeśli jednak szukamy czegoś nieco lepszego, czegoś co posłuży więcej niż pięć lat – dobrym wyborem będą produkty Samsunga z przedziału cenowego od 1000 do 2000 złotych.

Dobry blog o zakupach i potrzebach dziecka znajdziesz na blog.4toys.pl

Do pracy

Mocno zaawansowani użytkownicy laptopów będą szukali czegoś do pracy. Tutaj ciekawym modelem znów będzie Sony Vaio, ale z mocno rozbudowanymi podzespołami. Sporo pamięci RAM, duży dysk twardy i wydajna karta graficzna. Koszt takiego modelu to wydatek rzędu 4500 złotych czyli sporo pieniędzy. Urządzenie posłuży jednak nawet dekadę. Toshiba Portege to także doskonały wybór, jednak tutaj cena za model wzrasta do 7000 złotych. Toshiba posiada dosłownie wszystko i jest uznawana za numer jeden.

Tutaj znajdziecie poradnik ” Jaki laptop kupić” : http://techsat24.pl/jaki-laptop-kupic-poradnik

Wybór laptopa nie jest aż tak skomplikowany. Jeśli szukamy czegoś tańszego, to warto wybrać Sony lub Samsunga. W przypadku droższych laptopów doskonałym wyborem będzie Toshiba, Dell czy Asus.