Najlepsze ultrabooki tego roku

Zanim przedstawimy naszym czytelnikom naszym zdaniem zestawienie najlepszych ultrabooków, chcielibyśmy wyjaśnić czym są tak naprawdę ultrabooki. Są to laptopy, charakteryzujące się ogromną lekkością oraz doskonałą jakością wykonania. Oczywiście wiele laptopów można by uznać za ultrabooki, tak naprawdę jednak są to modele z tak zwanej wyższej półki, na które z pewnością nie każdy może sobie pozwolić.

Oto obiecane zestawienie, najlepszych modeli, które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie.

ASUS Zenbook UX301LA

Ten model laptopa jest jednym z najlepszych tej firmy, jakie kiedykolwiek powstały. Charakteryzuje go bardzo wysoka jakość wykonania, porównywalna do urządzeń wykonanych przez historyczną firmę Apple. Urządzenie zdecydowanie wyróżnia na tle innych urządzeń, rzadko spotykany, granatowy kolor obudowy. Aby zapewnić urządzeniu jeszcze większą trwałość oraz odporność na uszkodzenia, cała obudowa została pokryta warstwą Gorilla Glass. Z pewnością urządzenie to, spełni wymaganie każdego kto potrzebuje komputera na potrzeby związane z pracą.

ASUS Zenbook UX301LA

Apple MacBook Air 13

Ten model, znanej chyba każdemu firmy Apple, stanowi w rzeczywistości protoplastę wszystkich innych urządzeń noszących miano ultrabooków. Urządzenie to charakteryzuje się jak każdy ultrabook, nie tylko ogromną lekkością, ale także wysoką jakością wykonania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się on w niemal każdych warunkach. Ogromną zaletą tego urządzenia, jest również fakt, że jest to komputer o wyjątkowo wysokiej żywotności baterii. Bez podłączenia go do ładowarki, możemy cieszyć się pracą na nim przez blisko 10 godzin. Od innych modeli komputerów tej firmy, Mac BookAir nie różni się wyglądem. Charakteryzuje go jednak znacznie wydajniejsza praca podzespołów umożliwiająca wielozadaniowość bez zawieszania się.

Apple MacBook Air 13

 

HP EliteBook Folio 9470m

HP EliteBook jest urządzeniem w pełni profesjonalnym idealnie nadającym się zarówno jako komputer do celów biznesowych jak i urządzenie do użytku domowego. Jakość jego wykonania, także należy do jednych z najwyższych, dlatego też jest on szczególnie odporny na wszelkie zarysowania, zadrapania oraz inne uszkodzenia. Tę wyjątkową trwałość zapewnia mu niezastąpiona aluminiowa obudowa. Klawiatura urządzenia, posiada możliwość podświetlania, dzięki czemu z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim osobą ceniącym sobie pracę w nocy. Jednym z niewielu minusów tego urządzenia jest fakt, iż jest on nieco cięższy niż wymienione wyżej w rankingu urządzenia.

HP EliteBook Folio 9470m

Ultrabooki i laptopy Asus kupisz w tym sklepie- Sprawdź ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.