Ranking laptopów Samsung 2015

Ranking laptopów Samsung 2015

 

Jeśli zamierzasz tego roku dokonać zakupu nowego laptopa dla siebie, spodoba Ci się zapewne przygotowany przez nas ranking najlepszych laptopów, które pojawiły się na rynku tego roku.
Jako, że laptop może służyć do wielu celów, postanowiliśmy ocenić je w sposób ogólny, nie kierując się w sposób szczególny, żadną z cech charakterystycznych.

 

Samsung SERIES 7

 

Świetnie prezentujący się nie tylko pod względem wizualnym laptop.
Obudowa wykonana z aluminium nie tylko zapewnia mu niepowtarzalny wygląd, ale także sprawia, że urządzenie jest znacznie mniej narażone na uszkodzenia. Procesor komputera jest szczególnie wydajny, dzięki czemu nawet podczas wzmożonej pracy nie powoduje on wieszania się czy też spowolnieniu swojej pracy.

Matrycę laptopa Samsung serii 7 wyróżnia możliwość ustawienia dużej jasności, co w połączeniu z dużą rozdzielczością daje doskonałe efekty podczas oglądania filmów czy też grę w gry.

Klawiatura, posiada opcję podświetlana, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim nocnym markom. Na uwagę zasługuje także bateria tego modelu, dzięki której możliwa jest naprawdę długa praca komputera bez podłączenia ładowarki.


Model ten doskonale sprawdza się, zarówno jako komputer rodzinny, prywatny czy też służbowy.

 

 

Samsung ATIV Book 9 Plus

Ten model komputera zaliczyć można z powodzeniem do komputerów z wyższej półki. Świadczy o tym nie tylko jego cena, ale także doskonała jakość wykonania oraz świetna wydajność podzespołów.

Laptopop Samsung Ativ Book został wyposażony w ekran dotykowy, dzięki czemu praca na nim, będzie znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Bateria tego modelu, pozwala mu na długą pracę bez konieczności ładowania, dzięki czemu świetnie nadawać się on będzie dla osób, odbywających częste podróże, np. w celach służbowych.
Klawiatura posiada opcję podświetlania, co z pewnością spodoba się osobą ceniącą sobie pracę w nocy.

Minusem tego modelu jest posiadanie przez niego stosunkowo niewielkiej pamięci RAM, co jednak nadal sprawia, że jest do doskonały komputer przeznaczony do celów służbowych.