Akcesoria dla graczy Razer

Po co nowy komputer? Wystarczy zmiana detali!

Grając w gry komputerowe często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że akcesoria takie jak mysz lub klawiatura mają wpływ na płynność rozgrywki. Gdyby nie firma Rockstar North, pewnie temat nie byłby taki głośny. Po premierze GTA V na komputery stacjonarne wielu graczy zaczęło narzekać na jakość rozgrywki. Co było powodem niezadowolenia? Niewłaściwy sprzęt, czyli nieodpowiednia myszka (tanie myszki zwalniają ruchy bohaterów przez co nie da się wykonać wszystkich misji za pierwszym razem) oraz oczywiście brak słuchawek dokanałowych. Często aby temu zapobiec wystarczy zakupić akcesoria dla graczy Razer

 

Akcesoria dla graczy Razer

Nie trzeba wymieniać komputera na nowy, aby cieszyć się wspaniałą rozrywką. Wystarczy zmienić myszkę, klawiaturę, zainwestować w słuchawki i to wszystko! Gracze GTA V szybko zareagowali, wymienili swój sprzęt i dzięki temu produkt rozszedł się w wielo milionowych nakładach. Oczywiście panuje przekonanie, iż firma Rockstar North czerpała korzyści z tytułu sprzedaży akcesoriów, lecz plotki zdementowano kilka tygodni po premierze.

Akcesoria dla graczy Razer

Nie zawsze należy inwestować w akcesoria zwłaszcza wtedy, gdy sprzęt mamy już wiekowy. Mamy jednak nadzieję, że posiadając mocny sprzęt zainwestujecie w akcesoria aby zwiększyć doznania z rozgrywki!