5 powodów za które kochamy tablety

5 powodów za które kochamy tablety

Dodatkowo duży, wygodny ekran od 7 do 10 cali zdecydowanie większy niż w smartfonie czyni pracę na nim możliwą nawet przez wiele godzin i znacznie wygodniejszą niż na malutkim ekranie telefonu. Następnym atutem jest niska waga oraz mniejsze niż wlaptopie a nawet netbooku rozmiary doprowadziły do wyparcia tego ostatniego praktycznie z rynku. Prosta , intuicyjna obsługa systemu Android przysparza mu rzesze kolejnych wielbicieli.

 

Oto 5 powodów za które kochamy tablety :

Mobilność i poręczność – nieoceniony atut w samochodzie, kawiarni, drodze do szkoły , czy na delegacji. Nie potrzebują do pracy żadnych dodatkowych urządzeń jak myszka , czy klawiatura , a dzięki coraz mocniejszym bateriom umożliwiają pracę bez ładowania nawet do 8 godzin.

 

Stały dostęp do internetu – dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi zapewnia prawie nieograniczony dostęp do internetuwszędzie tam , gdzie może połączyć się z routerem lub hot spotem np: w domu, szkole, na uczelni czy w kawiarni. W miejscach , gdzie nie możesz liczyć na zasięg sieci Wi-Fi skorzystaj z wbudowanego lub zewnętrznego modemu 3G z dostępem poprzez sieć Playa, Orange, T Mobile lub Plusa. Niektóre modele pozwalają na skorzystanie z bezpłatnej sieci Aero2.

 

Dostęp do portali społecznościowych oraz poczty elektronicznej. Pozostajesz cały czas w łączności ze swoimi
znajomymi z Facebooka, Twittera czy Google Plusa.

 

Zaawansowane multimedia – obejrzyj film , posłuchaj muzyki ,kup i przeczytaj ulubioną książkę czy wreszcie zagraj w ulubione gry – to wszystko jest dostępne za dotknięciem palca.

Pozostań w kontakcie  – dzięki połączeniu modemu 3G możemy wykorzystywać tablet jak telefon komórkowy pozostając cały czas w kontakcie głosowym. To również doskonałe urządzenie do wideokonferencji czy rozmów na Skypie.